Radionica za poslodavce

Radionica za poslodavce održala se u Splitu, na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje dana 12.12.2019., s početkom u 12 sati u prostoriji PIC-sa na trećem katu na FESB-u.

Prisustvovali su članovi Prijavitelja projektnog tima projekta Dig IT i relevantni poslodavci iz područja računarstva.

Uslijedila je prezentacija o projektu Dig IT u sklopu koje su predstavljeni osnovni ciljevi projekta, osnovne odrednice Hrvatskog kvalifikacijskog okvira (HKO), potreba za standardizacijom zanimanja i kvalifikacija u djelatnostima računarstva te struktura anketnog upitnika.

Nakon konstruktivne diskusije, predstavnici poslodavaca ispunjavali su pripremljenu anketu s ciljem detaljnog opisa određenog radnog mjesta.